Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0