Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 0.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
HopelessRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 2.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
RayRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0