Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5- PD로그Rated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 5.0- Mother GamesRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 1.5
Hymn of DeathRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
S.W.A.T. Season 3Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Darwin's GameRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
High-Rise InvasionRated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5