Movies
Ratings
191
Finding DoryRated ★ 5.0
Rust and BoneRated ★ 1.5
FarinelliRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Far and AwayRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0