Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
WolfsRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0