Series
Ratings
22
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Prison SchoolRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Akiba Maid WarRated ★ 4.5
Beastars Season 2Rated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 2.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.0
Ranking of KingsRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0