Titles you rated
The Young Girls of RochefortRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.0
September 5Rated ★ 4.0
They Shot the Piano PlayerRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.0
RipplesRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
FerrariRated ★ 3.5
The Devil's BathRated ★ 4.0
DahomeyRated ★ 2.5
Who by FireRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 4.5
ArmandRated ★ 3.5
The TerrorizerRated ★ 4.0- SukhavatiRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5