Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.0
- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
- SupermanRated ★ 2.5
- Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
- ElioRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- Thunderbolts*Rated ★ 3.0
- F1: The MovieRated ★ 4.0
- Mickey 17Rated ★ 3.5
- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
- Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
- VictoryRated ★ 3.0
- UprisingRated ★ 3.0
- HarbinRated ★ 3.5
- Small Things Like TheseRated ★ 3.5
- WickedRated ★ 4.0
- Alien: RomulusRated ★ 4.0
- EscapeRated ★ 3.5