Series
Ratings
103- Alien: EarthRated ★ 3.0
- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
- Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.5
- Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.5
- Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
- Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
- Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
- Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
- Oshi no KoRated ★ 4.0
- The Dangers in My HeartRated ★ 4.0
- Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
- Street Woman FighterRated ★ 4.5
- Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.5
- Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 2.5
- My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 2.5
- Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.0
- Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
- I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 3.5