Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
American PieRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.0