Series
Ratings
59
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- The PeakRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0- We Are Dating NowRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5