Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
OfficeRated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 0.5
AladdinRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 2.5
We're the MillersRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0