Movies
Ratings
279
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Tinker TickerRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 2.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0