Titles you rated
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
HeroRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 3.5
Room in RomeRated ★ 4.0
Bread of HappinessRated ★ 0.5
Herbie Fully LoadedRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 2.5
The Karate KidRated ★ 2.5
John QRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0