Movies
Ratings
78
The IntouchablesRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0