Movies
Ratings
28
Kids ReturnRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Love, GuaranteedRated ★ 2.5
Project PowerRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Message from the KingRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5