Titles you rated
BabylonRated ★ 4.5
FluRated ★ 1.0
Time RenegadesRated ★ 2.0
RunRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 1.0
MinariRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 3.5