Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- SABAKANRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Dear ExRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 3.5
Sunset SunriseRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5