Titles you rated
You've Got MailRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
ShineRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
SwayRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
White NightsRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0