Titles you rated
The Summit of the GodsRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 2.5
Society of the SnowRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5