Movies
Ratings
22
DeadpoolRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0