Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5- Magical DoReMiRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0