Movies
Ratings
430
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
The Deer HunterRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
Kingdom: Return of the Great GeneralRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.5- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
The Forest of Wool and SteelRated ★ 3.5