Titles you rated
The Cloverfield ParadoxRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Project SilenceRated ★ 1.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Kisaragi StationRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.0
The Nun IIRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 4.0
Godzilla VS. KongRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The NunRated ★ 3.5