Movies
Ratings
500
ZootopiaRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
HannaRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Honokaa BoyRated ★ 3.0
While We're YoungRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
Partly CloudyRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0