Movies
Ratings
67
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 0.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 2.5
SinkholeRated ★ 0.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
CallRated ★ 1.5
The FivesRated ★ 1.0
Midnight FMRated ★ 2.5
Hard HitRated ★ 1.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
AlonersRated ★ 4.5
The JudgeRated ★ 3.5
Young Adult MattersRated ★ 0.5
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 4.0
IntruderRated ★ 2.0
Molly's GameRated ★ 3.5
The MermaidRated ★ 1.5
InnocenceRated ★ 2.0
The Night of the UndeadRated ★ 1.5