Series
Ratings
33
Bad GuysRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0