Movies
Ratings
209
ParasiteRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.0