Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
PaddingtonRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
London Has FallenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0