Movies
Ratings
318
The MatchRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
I Am What I AmRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0- The ConversationRated ★ 2.5
CureRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5