Titles you rated
Bird BoxRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 2.5
CarsRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Heart Is 2Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 1.5
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
HookRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5