Titles you rated
One PieceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0