Movies
Ratings
255
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5