Series
Ratings
455
A Hundred MemoriesRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
SwitchedRated ★ 2.5- 폭군의 셰프: 입궁식Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 4.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
The Seven Lives of LeaRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.0- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 4.0
- 주관식당Rated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Incompetent TakaRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5