Titles you rated
Police StoryRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.5
LooperRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Behind Enemy LinesRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 1.5
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 4.0