Movies
Ratings
103
TwilightRated ★ 0.5
The Lego MovieRated ★ 4.5
22 Jump StreetRated ★ 5.0
21 Jump StreetRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
SouthpawRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
ShameRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
RawRated ★ 4.0
ThelmaRated ★ 4.5
ApostleRated ★ 4.0