Series
Ratings
248
DAN DA DANRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.5
Undercover High SchoolRated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
MURAI in LOVERated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Eye Love YouRated ★ 2.0
MashleRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 0.5