Series
Ratings
130
Lucifer Season 5Rated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
MemoristRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5- Triad PrincessRated ★ 4.0
Dear My RoomRated ★ 3.5