Movies
Ratings
95
IdaRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
TullyRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 3.5
DollsRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
Planet TerrorRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
Forbidden City CopRated ★ 2.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 2.5
Terminal VelocityRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5