Series
Ratings
82
Reborn RichRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.5
FaudaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
ScarpettaRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
All Her FaultRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
1923 Season 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0