Movies
Ratings
129- DoctorRated ★ 1.0
A Company ManRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0