Titles you rated
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0