Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0