Titles you rated
NARUTORated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Oblivion BatteryRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.5
I Hear the SunspotRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5