Titles you rated
VenomRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
HostelRated ★ 2.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0