Movies
Ratings
38
HerRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
AntichristRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.5