Series
Ratings
975
Shin's ProjectRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Royal Secret Inspector JoyRated ★ 3.5
TempestRated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 1.0
AemaRated ★ 3.0- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Why Her?Rated ★ 0.5
The BequeathedRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The MatchmakersRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5