Movies
Ratings
36
PandorumRated ★ 5.0
AntitrustRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0