Movies
Ratings
1003
OppenheimerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The HappeningRated ★ 2.5
Return to the Blue LagoonRated ★ 1.0
Blue Lagoon: The AwakeningRated ★ 2.5
Truth or DareRated ★ 4.5
MartyrsRated ★ 0.5
Blade IIRated ★ 4.0
The Bag ManRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Time LapseRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 2.0
X+YRated ★ 4.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
My Sweet Orange TreeRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0- The LetterRated ★ 4.0