Titles you rated
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
LastRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
BrainRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0